Про нас

Наша компанія є українською сучасною компанією, яка працює на ринку транспортно-експедиційних послуг з 2013 року та представлена енергійною командою спеціалістів у сфері автомобільних перевезень. У своїй роботі ми орієнтуємось на високі світові стандарти якості.

Саме наші клієнти є нашим основним досягненням – нам довіряють, нас визнають та високо цінять рівень нашої роботи.

Задача нашої компанії – забезпечити точність та максимальну швидкість доставки Вашого вантажу, прослідкувати за організацією, якістю та безпекою цього процесу, передбачити всі можливі складності та не допустити їх виникнення.

  • Ми не боїмося складних проектів – нам важливо надати найбільш оптимальне рішення для клієнта.
  • Ми цінуємо Ваш час та надаємо перевагу індивідуальному підходу до кожного клієнта, довготривале співробітництво є для нас найвищою винагородою.
  • Під крупні, довгострокові проекти ми готові розробити індивідуальні транспортно-логістичні схеми, погоджувати фіксовані ціни і персональний рівень сервісного обслуговування на довгостроковий період.

ПЕРСОНАЛ компанії – це невід’ємна та важлива запорука успіху нашої компанії!

У 2024 році для реалізації наших стратегічних планів ми суттєво розширюємо нашу команду.

Тож запрошуємо в наш колектив як досвідчених спеціалістів, які прагнуть подальшого професійного та матеріального розвитку, так і молодих спеціалістів, які прагнуть реалізувати себе в логістиці.

Наші вакансії на сайті –  WORK.UA

Чекаємо Ваші резюме на електронну пошту – hr@pastrans.com.ua, або за телефоном – +380673356355

Будемо знайомитись особисто і обговорювати умови подальшої співпраці!